روتختی بافت ابریشم که موجب قتل دو برادر شد

روتختی بافت ابریشم سبک است که می تواند کم و بیش کیفیت داشته باشد (همچنین بسته به نوع فرآوری که در طول تولید انجام شده است)، در برابر شستشو کم و بیش مقاوم بوده و بسته به نوع پارچه در انواع پارچه ساخته می شود. مورد.

کیفیت و مقاومت در برابر شستشوی روتختی تابستانی به همراه نوع جنس ساخته شده از ویژگی هایی است که می تواند تاثیر بسزایی در قیمت محصول داشته باشد.

با توجه به آنچه که در سطور قبل توضیح داده شد، در بین پارامترهایی که هنگام خرید روتختی تابستانی باید در نظر گرفته شود، مطمئناً موارد زیر وجود دارد:

جنبه زیبایی شناسی: یعنی رنگ ها و هر عنصر تزیینی روتختی تابستانی که تاثیر مهمی در ظاهر تخت دارد. آنها باید تا حد امکان با سبک اتاق خواب و با وسایل موجود در این قسمت از خانه سازگار باشند.

جنس: روتختی تابستانی را می توان از پنبه، کتان، پارچه مصنوعی یا مواد دیگر تهیه کرد. انتخاب اینکه کدام پارچه را انتخاب کنید به سلیقه شخصی بستگی دارد، اما می تواند از عوامل دیگری مانند سهولت شستشوی این پارچه نیز ناشی شود.

در این زمینه باید گفت که پارچه های نخی و مصنوعی (مثل پلی استر) چندان پرسود نیستند و جزو راحت ترین ها حتی در ماشین لباسشویی هستند.

کیفیت: مشخصه ای که به نوع فرآوری یک محصول خاص و همچنین به ماده خاصی که از آن ساخته شده است بستگی دارد. اگر روتختی تابستانی از کیفیت خوبی برخوردار باشد، مطمئناً در طول سال ها مقاومت بیشتری (در برابر علائم سایش و شستشو) و دوام بیشتری خواهد داشت و برای مدت طولانی در شرایط خوبی باقی می ماند.

قیمت: هزینه هر روتختی تابستانی یکی دیگر از عواملی است که می تواند در انتخاب تاثیرگذار باشد. با این حال، توصیه نمی شود به هر قیمتی صرفه جویی کنید، بلکه سعی کنید بهترین انتخاب ممکن را با توجه به بودجه خرید از پیش تعیین شده داشته باشید.